SB 32 Lokomotív Volga-Snapszúrás-TEEE 6-8
SB 32 Lokomotív Volga-Bangladesi Tapírok 8-0
SB 32 Lokomotív Volga-Zuzu Petals FC 5-4
SB 32 Lokomotív Volga-Újbudai Haladás 5-0 (játék nélkül)

SB32 Lokomotív Volga - Raubkopie: 4-3 avagy a szív diadala

2010.03.25. 21:20 SB32 LV | Zsolti

Verőfényes napsütés, igazi tavaszi idő. Nem is lehetne jobb alkalom egy ELTE D/2 liga fordulójának lerendezéséhez. Örvendetes, hogy mindenki megjelent, sőt Danny csapatunk "szponzora" is ismét jelen volt. Számomra sajnálatos módon, betegségem miatt kihagytam a meccset, így a oldalvonalról "osztottam az észt". A BME ligát kisebb-nagyobb sikerrel megjárt, az idősebb korosztályból érkező Raubkopie volt csapatunk eheti ellenfele. Kiváncsian vártuk, hogy tényleg ehetőek-e (ha-ha). A mérkőzés nagyon jól indult számunkra, már az 5. percben megszereztük a vezetést, Csabi passzolt a hatosnál Papírhoz, aki tette dolgát és a hálóba jutatta a labdát. (1-0) Ez kissé megzavarhatta az ellenfelet, mert a hatos vonalánál egyik védőjük Rolinak passzolt, aki kegyelmet nem ismerve bombázta a felső léc alá a játékszert. (2-0) Ez még jobban meglephette az ellenfelet, ugyanis pár percre rá kapusunk Szabi (itt szeretnék gratulálni, hogy felkerültél a kanadai táblázatra) hatalmas kidobását Roli vette le, lefordult védőjéről és a rövid alsó sarokba rúgta a lasztit. (3-0) Titokban már egy hasonló mérkőzést vártam, mint a múlt heti 8-0-s sikerünket. Fiúk is így gondolhatták, Gábor próbált a kapu felé igyekezni de egy védő kirúgta a labdát, ám az megpattant Gábor lábán, ami által Tomihoz került a labda aki élt is a lehetőséggel. (4-0). Ez után lassan le is fújta a bíró az első félidőt. Minden jelenlévő azt hitte, hogy hasonlóan könnyű második félidő elé nézünk. Ám mint ahogy a címből kiderült nagyon nem így alakultak a történések. Az ellenfél telejesen más stílusban lépett pályára, aminek köszönhetően rögtön szépítettek is. (4-1) Nem sokkal ez után egy szöglet után passzolták a labdát a hosszú sarokban, el kell ismernem ez nagyon szép gól volt. (4-2) Próbáltunk felpörögni, de nem igazán jött össze, a vérszagot kapott ellenfél ellen. Meg is lett az eredménye a küzdésnek egy gólra feljött az ellen, Jenci sajnálatosan a mi kapunkba rúgta a labdát. (4-3) Ez után viszont igazi bunkerfocit játszottunk és kontrákra építettünk, amiből majdnem sikerült betalálni de sajnos nem jött össze. Az ellenfél nagyon hajtott, több kapufát lőtt, de végül nem sikerült kiegyenlíteniük az állást, így negyven perc után 4-3 állásnál vetett véget a játékvezető a mérkőzésnek. Gratulálok a csapatnak, első félidő igazán impozáns volt, a másodiknál, ugyan leültünk egy kicsit de a végén megmutattuk, hogy nem adjuk magunkat olyan könnyen :)

Játszottak: Csabi, Gábor, Jenci, Papír, Roli, Rolioh, Szabi, Tomi

Gólszerzők: Papír, Roli (2), Tomi

Gólpasszok: Csabi, Gábor, Szabi

Következő mérkőzésünk két hét múlva lesz.