SB 32 Lokomotív Volga-Snapszúrás-TEEE 6-8
SB 32 Lokomotív Volga-Bangladesi Tapírok 8-0
SB 32 Lokomotív Volga-Zuzu Petals FC 5-4
SB 32 Lokomotív Volga-Újbudai Haladás 5-0 (játék nélkül)

Zúgott a VOLGA! avagy SB32 Lokomotív Volga - Bangladesi Tapírok: 8-0

2010.03.18. 23:08 Jenci#8

Ma este 21:15-ös kezdéssel lejátszottuk harmadik meccsünket a bajnokságban! A meccs kezdésén érezni lehetett, hogy mi dominánálunk, ez egy gyors gólban mutatkozott meg! Roli és Tomi összjátéka után utóbbi szerezte meg a vezetést! (1-0) Ezután folytatódott a "gála"...! Percekkel később Zsolti passzolta be Tomi nagyszerű beadását! (2-0) Nagyszerű felpasszokat, visszapasszokat, lövéseket láthattak a nézők (kb 5-10 kilátogató volt:D)! Ennek következtéban gyorsan két gólt is berámoltunk! Előbb Zsolti adott remek labdát Rolinak, aki belőtte a helyzetét (3-0), majd Rolioh ütempassza után Tomi volt eredményes ismét!(4-0) Itt még mindig csak az első félidőben jártunk! Nemsokkal később Zsolti passzolt Csabihoz, aki megszerezte idénybeli első gólját! (5-0) Másodpercekkel a félidő vége előtt Jenci használt ki egy védelmi hibát és az üresen álló Tomihoz passzolt, aki nagy erővel lőtt a hálóba, mesterhármast érve el! (6-0) A bíró ezután le is fújta az első félidőt! Nagyszerű játékkal, néha kis hibákkal, önzetlenül játszottunk az első félidőben! Meg is lett az eredménye! A második félidőben látva tetemes előnyünket kicsit visszavettünk, ez "csak" két gólt ereményezett! Előbb Tomi átadása után Papír elképesztő cselsorozat végén gurítot az üres kapuba (7-0), majd Zsolti hozta kihagyhatatlan helyzetbe Rolit, aki élt is a lehetőséggel, megszerezve ezzel második gólját a meccsen! (8-0) Olykor fellazultunk hátul, de Szabi a kevés lövés ellenére is érsen volt a fontosabb pillanatokban és hárított, hoki nyelven szólva Shotout-ot elérve! A meccs képén látszódott, melyik csapat a szervezettebb, erősebb! Olykor hihetetlen akciókkal, passzokkal bolondítottuk meg ellenfelünket! Ha nem akarunk a második félidőben ennyire önzetlenek lenni, akkor 15 alatt nem ússzák meg szegény Tapírok! Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ellenfelünknél egy mezőnyjátékos védte a kaput! De ennek ellenére teljesen megérdemelt a győzelmünk! Csak így tovább! Mentsük át ezt a játékot és hozzáállást jövő hétre is!

Játszottak: Szabi, Papír, Roli, Zsolti, Tomi, Rolioh, Gábor, Csabi, Jenci

Gólok: Tomi(3), Roli(2), Csabi, Zsolti, Papír

Gólpasszok: Zsolti(3), Tomi(2), Roli, Rolioh, Jenci